Dr Piotr Szulc

 

 

Szanowni Państwo,

Nazywam się Piotr Szulc, jestem lekarzem urologiem.

W latach 2009-2013 byłem Ordynatorem Oddziału Urologii w Szpitalu Specjalistycznym EuroMediCare we Wrocławiu  przy ulicy Pilczyckiej 144Obecnie prowadzę w Szpitalu EuroMediCare badania kliniczne i wykonuję procedury ostrzyknięcia ściany pęcherza moczowego Botoxem w leczeniu m.in. nietrzymania moczu oraz urologiczne zabiegi endoskopowe TURbt, TURP, TURed.

W 1989 roku ukończyłem Wydział Lekarski Akademii Medycznej we Wrocławiu.

Od 1991 do 2009 roku, przez 18 lat zdobywałem kwalifikacje i doświadczenie w jednym z najlepszych w tamtym okresie, dolnośląskich szpitali, w Okręgowym Szpitalu Kolejowym.
Początkowo na Oddziale Chirurgii przeszedłem cały cykl szkoleniowy w zakresie chirurgii ogólnej ze szczególnym uwzględnieniem technik minimalnie inwazyjnych (operacje laparoskopowe), uzyskując specjalizację I i II stopnia. Następnie podjąłem pracę na Oddziale Urologii OSK we Wrocławiu.

W roku 2002 zdałem z wynikiem bardzo dobrym europejski egzamin specjalizacyjny z urologii, otrzymując prestiżowy tytuł FEBU (Fellow European Board of Urology), dołączając do grona 175 Urologów FEBU w Polsce

 

Od roku 1999 specjalizuję się jako lekarz urolog, w diagnostyce i leczeniu zaburzeń erekcji i udzielam porad dotyczących problemów w pożyciu intymnym.

Od momentu  nawiązania współpracy z Lekarzami Ginekologami z Mediconceptu (2009) oferuję kompleksową diagnostykę i leczenie niepłodności.

Od 2015 oferuję diagnostykę i pełne spektrum nieoperacyjnego leczenia choroby Peyroniego  ( ESWTL, zielony laser, Xiapex)

Aby spełnić oczekiwania moich pacjentów i zapewnić maksimum komfortu i dyskrecji zapraszam Państwa do mojego prywatnego gabinetu, mieszczącego się na ulicy Gwarnej 6A we Wrocławiu. Oprócz doskonale wyposażonych gabinetów konsultacyjnych, zabiegowych i diagnostycznych, dysponuję profesjonalną salą operacyjną z pełnym zapleczem szpitalnym.

Współpracuję z Prywatnymi Szpitalami we Wrocławiu:
1.  Kliniką „Na Rajskiej”- (Ośrodek Chirurgii Małoinwazyjnej i Endoskopowej);
2.  Instytutem Medycznym EuroMediCare – leczenie operacyjne   również w ramach  kontraktu z NFZ
3.  Kliniką MEDICONCEPT- leczenie bezpłodności we współpracy z najlepszymi ginekologami i położnikami

Oferuję Państwu pełen profil konsultacji urologicznych i zabiegów obejmujących schorzenia układu moczowego od stulejki przez choroby prostaty, kamicę dróg moczowych do onkologi urologicznej.

Pozostaję do Państwa dyspozycji;

Piotr Szulc