Szanowni Pacjenci, każdy rozsądny człowiek w obecnej sytuacji powinien zostać w domu, redukująć do NIEZBĘDNEGO MINIMUM wyjścia z domu. Przed wyjściem należy założyć maskę (jest to absolutnie nieistotne, czy jest ona uszyta z bawełny, fizeliny, czy kupiona w aptece) i ubrać rękawiczki (którymi nie dotykamy telefonu komórkowego - w tym czasie nie dzwonimy i nie odbieramy telefonów). Po zakończeniu zakupów, czy spraw na poczcie lub w urzędzie, zdejmujemy rękawiczki, myjemy ręce, potem maskę i myjemy raz jeszcze ręce.
 
Jeżeli potrzebują Państwo recepty na brakujące lekarstwa i mają ukończone 70 lat wypiszę BEZPŁATNIE dla Państwa  e-receptę, podając KOD DOSTĘPU (cztery cyfry), które należy podać w jakiejkolwiek aptece wraz z PESEL-em. Zachowują Państwo dotychczasowe uprawnienia IB, 30%, 50%, R i B. E-recepta może być wypisana tylko w przypadku podania przez Państwa wszystkich danych osobowych:
- Imię i nazwisko
- Adres zamieszkania z kodem pocztowym
- PESEL
- Potwierdzenie ubezpieczenia - wystarczy formuła "TAK, JESTEM UBEZPIECZONY"
 
Konsultacja płatna online, odbywa się zazwyczaj przy pomocy wybranego wcześniej rodzaju komunikatora. Może to być:
1. rozmowa telefoniczna
2. rozmowa z włączoną kamerą przez VIBER, WhatsApp, Messenger, ZOOM 
W czasie konsultacji istnieje możliwość zinterpretowania wyników badań obrazowych lub laboratoryjnych. Po zebraniu wywiadu chorobowego z dużą dozą pewności, możliwe jest postawienie prawdopodobnej  diagnozy. Zaznaczyć należy, że nic nie zastąpi badania fizykalnego i badań pomocniczych wykonanych w czasie rzeczywistym, a więc z przyczyn oczywistych konsultacja online nie jest doskonała. W przypadku koniecznym Pacjent otrzymuje kod dostępu do apteki na niezbędne lekarstwa ( e-recepta) i szczegółowe zalecenia na temat dalszego postępowania